Interní auditor pro mezinárodní společnost

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Nenecháte si mazat med kolem pusy a vše prohlédnete do detailu?
Chcete se podílet na zdokonalování procesů v celé síti poboček?
Rádi cestujete?
Máte zkušenosti s interním auditem?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se bezpečnostním řešením, hledáme kandidáty/tky na tuto pozici.

Na co se můžete těšit?
*Zajištění efektivity kontrol a jejich konání v celém regionu, dohled nad řešením a zmírňováním rizik
* Zajištění interní kontroly a všech kvalitativních požadavků na procesy za dodržení finančních limitů
*Vedení nezávislých SOx compliance testů za účelem zajištění efektivity interních kontrol
*Návštěvy poboček, kontroly on site a případné změny procesů a kontrolních statusů
*Asistence s monitoringem SOx a uživatelských přístupů podle potřeby
*Přehled a evaluace dodržování interních předpisů a procedur
*Identifikace a jasné definování potíží a jejich hlavních příčin za účelem poskytnutí doporučení ke zlepšení interních kontrol
*Asistence a zajištění dodržování FCPA a protikorupčních opatření
*Asistence s navrhováním, přezkoumáváním a implementací nových finančních směrnic a procedur

Co od Vás očekáváme?
*Bakalářský titul z oblasti financí, účetnictví nebo jiného příbuzného oboru; magisterský titul nebo MBA výhodou
*1-2 roky zkušeností z interního auditu
*Prokazatelné technické znalosti US GAAP, aktuálních účetních předpisů a interních kontrol
*Dobré znalosti účetnictví a interních kontrol nebo zkušenost s nimi
*Vynikající komunikační dovednosti (psané i mluvené)
*Schopnost samostatné práce pod časovým tlakem a orientaci na výsledek
*Být obeznámený se systémy: NAF, Oracle, ERP, SAP, Blackline aj.
*Plynulou znalost byznys angličtiny, další jazyky jsou výhodou

A na co Vás nalákáme?
*Zázemí stabilní nadnárodní společnosti, největší ve svém oboru
*Odpovídající platové ohodnocení
*Firemní benefity
*Osobní rozvoj a vzdělávání

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?
V tom případě mi zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Těším se na Vaše odpovědi.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti ManpowerGroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2084805  Datum zveřejnění: 2.9.2015