Skladník

Okres Příbram

Popis pozice

Nevadí Vám práce ve třísměnném provoze?
Máte zájem pracovat ve stabilní společnosti?

Pro našeho partnera mezinárodní výrobní společnost zabývající se vývojem a výrobou zemních strojů v Dobříši hledáme operátory /- ky supermarketu s VZV.

Nabízíme:
  • dobré mzdové ohodnocení od 98Kč/h
  • příplatky za odpolední a noční směnu
  • příjemný kolektiv
  • možnost dlouhodobého zaměstnání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní dotované stravování nebo stravenky
  • měsíční bonusy 0 - 24 Kč/hod a měsíční odměny 0 - 1000 Kč/měsíčně.
  • 5 týdnů dovolené
a další benefity

Požadujeme:
  • praxi a průkaz na VZV
  • kvalitně odvedenou práci
  • samostatnost a spolehlivost
  • výbornou docházku
  • nástup ihned!

Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici " operátor supermarketu " neváhejte a kontaktujte nás na tel. 733 676 489 nebo odpovědět na tento inzerát popřípadě na email: [email protected].

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 2088774  Datum zveřejnění: 20.4.2015