Obchodně-technický zástupce

Praha

Popis pozice

Po krátkém počátečním zaškolení do firemní problematiky, nabízených produktů, stylu prodeje se od Vás očekává, že budete:

  • aktivně nabízet a prodávat náš materiál a služby ve svěřeném regionu
  • pečovat o stávající zákazníky
  • aktivně oslovovat a navazovat vztahy s dalšími zákazníky
  • komunikovat se zákazníky, přijímat poptávky, konzultovat s nimi veškeré jejich dotazy v oblasti střech, poskytovat jim poradenství
  • připravovat obchodní nabídky
  • plnit stanovené obchodní plány a cíle
  • reportovat Vaše obchodní výsledky obchodnímu řediteli

Profil kandidáta

Že jste komunikativní, odpovědná a samostatná osoba, která má :

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • obchodní praxi minimálně 2 roky s prokazatelnými obchodními výsledky
  • zkušenost se stavebním a střešním materiálem
  • zkušenost s aktivním prodejem, s aktivním vyhledáváním nových obchodních příležitostí
  • dynamická, energická osoba se schopností člověka zaujmout a přesvědčit příjemným způsobem
  • nebojíte se nového a neznámého prostředí, najdete si kontakty a zeptáte se na to, co potřebujete
  • reprezentativní, profesionální, máte vyzrálé vystupování, kladete důraz na dobré jméno společnosti a spokojenost zákazníků
  • hledáme zodpovědnou, spolehlivou a samostatnou osobu
  • Znalost práce s PC ( účetní program, MS Office, MS Outlook)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • skvělou příležitost pro schopné obchodníky pracovat u stabilního zaměstnavatele
  • zázemí silné české společnosti
  • příležitosti k dalšímu rozvoji, pravidelná školení
  • mzdu skládající se z fixní garantované složky a variabilní složky závislé od Vašich obchodních výsledků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2097874  Datum zveřejnění: 27.4.2015