Obchodní zástupce (stavebnictví)

Olomoucký kraj

Popis pozice

• Péče o stávající zákazníky, hledání nových obchodních příležitostí
• Prohlubování obchodních vztahů, identifikace potřeb zákazníka
• Řešení projektů po technické i obchodní stránce, pravidelné poradenství
• Vyjednávání o cenách a podmínkách, prezentace společnosti
• Pravidelný reporting výsledků obchodnímu řediteli

Profil kandidáta

• Vzdělání nejlépe technického zaměření
• Zkušenost na pozici obchodního zástupce podmínkou
• Dobrá úroveň obchodních dovedností: pravidelný kontakt zákazníků ze svěřeného portfolia, budování dlouhodobých vztahů se zákazníkem, „tah na branku“
• Komunikativní, odpovědná, samostatná osobnost, reprezentativní vystupování

Nabízíme

• Zajímavou a samostatnou práci
• Možnost dlouhodobě pracovat pro stabilního zaměstnavatele
• Možnost dalšího vzdělávání
• Fixní mzda + variabilní složka
• Příležitost pro osobní i profesní rozvoj

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2098988  Datum zveřejnění: 29.4.2015