Obchodní zástupce pro prodej Reklamních LED panelů

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáte novou pracovní výzvu?
Jste komunikativní a máte zdravé sebevědomí?
Máte zkušenosti na pozici obchodní zástupce?

Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás!!!

Pro zahraniční společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici "Obchodní zástupce" pro celý jihočeský kraj.

Sídlo kanceláře v Písku

Náplň práce:
  • aktivní prodej nového produktu na trh - Reklamní LED panely
  • aktivní vyhledávání nového portfolia klientů
  • akviziční schůzky
  • tvorba cenových nabídek
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:
  • min. vzdělání SŠ
  • praxe na pozici Obchodní zástupce
  • komunikativnost
  • příjemné vystupování, obchodního ducha
  • přirozenou dravost
  • ochota cestovat

Nabízíme:
  • fixní plat + provize z prodeje
  • firemní automobil
  • mobilní telefon
  • notebook
  • pružná pracovní doba

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám Váš profesní životopis.

Těším se na Vaše reakce a spolupráci při hledání vhodného zaměstnání!

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2099308  Datum zveřejnění: 29.4.2015