Mechanik / seřizovač - nástup možný ihned

Okres Písek

Popis pozice

Jste vyučený ve strojírenském oboru?
Máte zkušenosti se seřizováním, opravou a údržbou strojů?

Pak je tato nabídka práce vhodná právě pro Vás!!!

Pro naše významné klienty v Písku hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanik / seřizovač

Místo výkonu práce: Písek

Náplň práce:
  • oprava, údržba a seřizování výrobních strojů (CNC)
  • zajištění plynulého chodu výroby
  • aktivní podílení se na zlepšovacích procesech

Profil ideálního kandidáta:
  • vzdělání v oboru strojírenství nebo s technickým zaměřením
  • praxe na obdobné pozici
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:
  • zprostředkování zaměstnání v kmenu společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení (s ohledem na zkušenosti a praxi)
  • školení
  • pracovní oblečení
  • firemní benefity
  • týden dovolené navíc
  • bonusy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám Váš profesní životopis.

Těším se na Vaše reakce a spolupráci při hledání vhodného zaměstnání!

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2099313  Datum zveřejnění: 19.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 - 28000 Kč/měsíc, DLE ZNALOSTÍ A ZKUŠENOSTÍ