SAP Specialista

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

  • konzultace / analýza požadavků
  • tvorba a testování programů v prostředí SAP
  • nastavení a údržba systému
  • dokumentace řešení
  • komunikace v mezinárodním týmu
  • vše v rámci jednoho z uvedených modulů CO, SD, PP, MM, WM, EWM, QM, PM

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání / případně SŠ s adekvátní praxí
  • dobrou znalost NJ nebo AJ slovem i písmem a ochotu dále se v nich rozvíjet
  • znalosti programovacích technik a práci s relačními databázemi
  • zkušenosti se systémem SAP R/3
  • znalosti programování v ABAP IV
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu k občasnému cestování, ŘP sk. B

Nabízíme

  • sílu a zázemí mezinárodní společnosti
  • podíl na vývoji a správě centrálních SAP systémů
  • specializaci ve vybranému modulu SAP
  • vývoj s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • možnost využití cizích jazyků na denní bázi
  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu a další)
  • práci v otevřeném kolektivu
  • zaškolení včetně možnosti krátkodobé stáže v zahraničí
  • osobní rozvojové programy (expertní a manažerské)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 2100794  Datum zveřejnění: 4.5.2015