Inženýr kvality - automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti automotive, hledáme kandidátyna pozici Inženýr kvality.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za kvalitu
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky:
  • min. 3 roky praxe v automobilovém průmyslu.
  • zkušenost v mezinárodní společnosti
  • s nástroji kvality – FMEA,SPC,MSA,Global,8D,zásady kvality jako PDCA atd.
  • znalost automobilových norem ISO/TS 16949, VDA.
  • znalost vstupní kontroly, metody kontroly kalibrovanými měřící a testovací zařízení
  • znalost s interní a externí audity (alespoň pasivní zkušenost)
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • motivace, schopnost vedení lidí , PC Office.

Nabízíme

  • příležitost profesního růstu v úspěšné nadnárodní automotive společnosti.
  • zkušenost se start-up projektem v novém výrobním závodu v Ostravě – Hrabové
  • konkurenční mzdy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 2102755  Datum zveřejnění: 5.5.2015