Electronic HW engineer

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

• Návrh a optimalizace elektronických modulů pro senzory (analogová a 8 bitová mikroprocesorová technika).
• Provádění simulací elektronických obvodů a tolerančních výpočtů v programu PSpice.
• Tvorba testovací specifikace.
• Plánování a realizace ověřovacích testů (laboratorní testy, životnostní testy, EMC kompatibilita).
• Tvorba technické dokumentace a podpora při zavádění výrobku do výroby.
• Podpora a provádění design FMEA.

Požadavky:
• VŠ vzdělání elektrotechnického směru.
• Min.1 rok praxe na obdobné pozici.
• Znalosti a zkušenosti v oblasti analogových a digitálních obvodů.
• Schopnost návrhu elektronických schémat a CADu pro tvorbu schémat.
• Znalost simulačních programů, např. PSpice.
• Znalost AJ na komunikativní úrovni nutná, znalost NJ výhodou.
• Znalost EMC problematiky výhodou.
• Znalost problematiky automobilových sběrnic např. CAN, LIN výhodou.

Nabízíme

• Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.
• Přístup k nejnovějším technologiím.
• Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.
• Odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).

V případě zájmu o danou pozici prosím zašlete svůj profesní životopis s motivačním dopisem v českém a anglickém jazyce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 2103957  Datum zveřejnění: 7.5.2015