Montážní dělníci dobříš, zkládní mzda od 107 Kč/H

Okres Příbram

Popis pozice

Pořádáme nábory na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-CE pro společnost Doosan Bobcat, která je jedním z největších světových výrobců stavebních strojů.

POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY SŠ A SOU TECHNICKÉHO, NEBO STROJÍRENSKÉHO ZAMĚŘENÍ

Práce ve dvousměnném provozu
Místo výkonu práce: Dobříš

Nabízíme:
  • zázemí silné, stabilní společnosti
  • základní mzda od 107 Kč/h
  • možnost osobního ohodnocení po ZD (0-300 Kč/měs.)
  • motivační bonusy (0-12 Kč/h)
  • výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • dotovaná strava
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • další zaměstnanecké benefity
  • možnost karierního růstu

Požadujeme:
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • vzdělání SOU
  • spolehlivost

Zájemci mohou vyplnit registrační formulář přímo ve společnosti Doosan Bobcat, nebo zaslat životopis přes tlačítko "odpovědět". Vhodní kandidáti budou v nejbližších dnech pozváni na testování manuální zručnosti.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2113826  Datum zveřejnění: 19.5.2015