Supervizor výroby

Okres Písek

Popis pozice

Popis pracovní pozice:
  • zajišťuje správnou výrobu a dodržování plánů výroby
  • kontroluje dodržování pracovní doby svých podřízených a udržování pořádku na pracovišti
  • kontroluje dodržování interních nařízení firmy
  • kontroluje a zajišťuje produktivitu výroby
  • kontroluje třídění odpadu na dílně a správné nakládání s NCHLP
  • zastavuje výrobu v případě neshody
  • je zodpovědný za vedení týmu
  • je zodpovědný za bezpečnou výrobu, nesmí dovolit výrobu, pokud nejsou všechna bezpečnostní opatření ( světelné závory, ochrany z boku lisu, aktuální kontroly strojů a zařízení,...) provedena na svém místě
  • organizuje celou výrobu na jemu svěřeném úseku dílny
  • je zodpovědný za správné vyplňování veškerých dokumentů
  • spolupracuje při řešení interních a externích reklamací

Požadujeme:
  • praxi na obdobné pozici
  • praxe v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme:
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • stravenky/příspěvek na stravu
  • dovolená navíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2116117  Datum zveřejnění: 21.5.2015