Operátor/ka nářezové linky 120Kč/hod

Jirny, Praha

Popis pozice

Máš rád/a maso a uzeniny?

Pracoval/a jsi někdy v pásové výrobě nebo přímo v masokombinátu? Pokud máš zájem o dlouhodobou práci a jsi i fyzicky zdatný/á, rychlý/á a chceš si vydělat pořádné peníze, neváhej nás kontaktovat!

Pro našeho významného klienta v Jirnech u Prahy hledáme vhodné kandidáty/ky na dlouhodobou spolupráci do výroby šunky a masných specialit.

Co bude náplň Tvé práce?

* manuální práce na nářezové lince
* vkládání výrobků do vaniče, kontrola etiket, vkládání vaniček do kartonů, balení
* jednoduchá práce v rychlém tempu
* pokud máš již praxi např, jako řezník/ce, můžeme pro Tebe najít i lepší místo:)

Co Ti nabízíme?

* hodinovou mzdu 120Kč/hod
* závodní stravování za 30Kč/den (zahrnuje 2x jídlo)
* kompletní pracovní oblečení
* dlouhodobou a stabilní práci nejprve na DPČ, později přechod na HPP
* nepřetržitý provoz (ranní 6-18, noční 18-6, víkendy, svátky)
* místo pracoviště: Jirny u Prahy (20 min z Černého mostu)
* nástup po dohodě ihned

Co od Tebe očekáváme?

* potravinářský průkaz (můžeme zařídit)
* velkou časovou flexibilitu (směny i v noci, dle potřeby o víkendech a svátcích)
* zkušenost s pásovou výrobou velkou výhodou, nikoli nutností
* manuální zručnost a fyzickou zdatnost, rychlost, výkonnost
* zájem o dlouhodobou spolupráci

Pokud Tě nabídka zaujala, nezapomeň nám poslat stručný životopis. Pokud nemáš praxi v oboru, nevadí – pokud budeš šikovný/á a pracovitý/á, vše Tě naučíme:)

Veškeré Vámi poskytnuté údaje budeme považovat za důvěrné

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2117080  Datum zveřejnění: 22.5.2015