Příležitost pro junior účetní s AJ

Praha

Popis pozice

Chcete se rozvíjet v rámci mezinárodní společnosti? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete jej zúročit v dennodenní komunikaci?
SSC v Praze hledá do týmu:

Procurement
Labour Accounting
Cash Collection
Intercompany Specialist
General Ledger

Váš profil:
* VŠ ekonomického/ finančního směru
* Dobrou znalost angličtiny B2/C1, znalost němčiny výhodou
* zkušenost v administrativě se zaměřením na finance / účetnictví
* Znalost MS Office (Excel), SAP výhodou
* Týmový hráč, multitasker, proaktivní přístup
* Orientace na detail

Za vaši práci nabízíme:
* smlouva na HPP na dobu neurčitou
* možnost kariérního růstu
* denní užití anglického jazyka, komunikace se zahraničím
* zajímavé benefity - stravenky, dovolená navíc, příspěvek na vzdělávání, přístup ke stovkám vzdělávacích kurzů on-line
* moderní prostory a zázemí stabilní společnosti
* prostor pro rozvoj kariéry ve finančnictví
* klouzavá pracovní doba
* nástup dle vašich možností

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce ještě dnes. Budeme se těšit na spolupráci.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 2117513  Datum zveřejnění: 1.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000 - 35000 Kč/měsíc