Telemarketing - domlouvání schůzek

Praha

Popis pozice

  • telefonický kontakt s potenciálními zákazníky z přidělené databáze, její aktualizace a příprava marketingových seznamů

  • hledání a oslovování nových klientů a domlouvání schůzek pro obchodní zástupce

  • porozumění obchodním procesům a jejich aplikace do praxe

  • vytváření prezentací a jejich zasílání potenciálním klientům

  • průzkum trhu, shromažďování informací

  • podpora obchodního týmu

Profil kandidáta

  • ukončené SŠ

  • znalost Microsoft Office (powerpoint, excel, word)

  • předchozí zkušenost z podobné pozice výhodou

  • příjemné vystupování (ústní, hlasový projev a písemný projev)

  • orientace na zákazníka a výsledek

  • ochotu učit se novým věcem, kreativitu, nápaditost a podporu v měnícím se prostředí

  • základní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

  • stabilní zázemí mezinárodní firmy

  • zajímavé finanční ohodnocení fix + bonusy za úspěšnost

  • bohaté zaměstnanecké benefity

  • přátelský a vstřícný kolektiv

  • HPP, možnost zkráceného úvazku

  • nástup ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2121265  Datum zveřejnění: 27.5.2015