Nabíráme nováčky do týmu specialistů prodeje - i zkrácený úvazek

Okres Ostrava, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

Využijte příležitosti, svého potenciálu a nastartujte kariéru u TOP zaměstnavatele.

Baví Vás moderní technologie?
Jste komunikativní a nemáte problém improvizovat?
Chcete jistý příjem obohacený o možnost neomezených provizí?

Pokud jste odpověděli 3x ANO, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Jak to u nás v reálu vypadá a co Vás čeká?
  • snažíme se být inspirací pro naše zákazníky a pomáháme jim s vyřešením jejich požadavků a potřeb
  • jdeme ruku v ruce s novými trendy prodeje produktů a služeb
  • trocha administrativy k tomu - (práce s internímy systémy)

Profil kandidáta

Požadavky:
  • samostatná osobnost co ráda komunikuje s lidmi
  • ochota pracovat v týmu
  • uživatelská znalost MS Office
  • výuční list nebo maturita

Nabízíme

Co Vám za Vaši snahu nabízíme?
  • start kariéry u stabilní společnosti s možností profesního růstu již po zkušební době
  • možnost spolupráce na plný/zkrácený úvazek
  • garance fixního příjmu a neomezené provize z prodeje
  • motivační bonus pro nováčky 1000Kč již v době školení
  • slevy na služby a produkty pro Vás i Vaše blízké
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 75Kč již od prvního dne nástupu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2121286  Datum zveřejnění: 27.5.2015