Procesní Inženýr pro farmaceutické projekty - Irsko

Slovenská republika, Irsko

Popis pozice

Hledáte zahraniční zkušenost? Nebojíte se cizího prostředí?
Bojíte se, že tu budete sami? To ne!!! Je tu i česko-slovenský tým!!!
Zkratky P&ID, GMP nejsou pro Vás cizí zkratky?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho významného klienta, Irskou engineeringovou společnost zabývající se farmaceutickými projekty, hledáme kandidáty na pozici Procesní Inženýr.

Vývoj projektů od konceptu až po detailní zpracování projektu
Zodpovědnost za všechny procesy a komplexnost dodávky projektů
Vývoj a aktualizace projektové dokumentace, úprava P&ID kreseb
Úzká spolupráce s klienty, obchodním oddělením a managementem společnosti
Design a specifikace zařízení a systémů dle nynějších norem a standardů
Vývoj PFD´s, URS, FRS, P&ID´ a jiných projektových dokumentací a kreseb

Profil kandidáta

Minimálně 2 roky praxe v projekční kanceláři ve farmaceutickém/chemickém průmyslu.
Minimálně bakalářské vzdělání v Chemickém/ Procesním Inženýrství
Komunikativní znalost AJ
Smysl pro detail a orientaci na zákazníka
Velmi dobré komunikační schopnosti a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme

Zajímavé platové ohodnocení
Úhrada nákladu spojených s přestěhováním
Úhrada nákladů na ubytování v prvním měsíci
Úhrada nákladů za výpůjčku auta v prvním měsíci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2122667  Datum zveřejnění: 18.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 EUR/rok