Seřizovač - operátor poloautomatického stroje

Okres Mladá Boleslav

Popis pozice

  • obsluha výrobních a kontrolních zařízení dle výrobních postupů
  • všeobecné montážní práce
  • seřizování
  • různorodá práce na technicky zajímavých výrobcích

Profil kandidáta

  • vzdělání min. SOU (technický směr)
  • zkušenosti se seřizováním strojů
  • zkušenosti s elektronikou výhodou
  • zkušenosti s CNC / PLC stroji výhodou
  • zkušenosti v automotive výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném režimu
  • manuální zručnost, pečlivost, flexibilitu, učenlivost, samostatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • zázemí a jistotu v mezinárodní společnosti
  • práci v příjemném pracovním kolektivu
  • zaměstnanecké výhody (závodní jídelna, týden dovolené navíc, 13. plat, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění,…)
  • nástup ihned nebo dle dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2127504  Datum zveřejnění: 30.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 23000 Kč/měsíc