Indoor sales executive – příležitost pro absolventy

Praha

Popis pozice

• aktivní rozvoj obchodu a vztahů se zákazníky v rámci existujícího portfolia
• získávání nových zákazníků, kteří kontakt a nabídku z Vaší strany očekávají
• zodpovědnost za celý obchodní proces od úvodního kontaktu, přes nabídku, vyjednání konečných podmínek až po podpis smlouvy

Profil kandidáta

• SŠ vzdělání s maturitou
• angličtina – mírně pokročilá úroveň
• chuť pracovat v obchodě a dále se rozvíjet
• velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost argumentovat
• aktivní přístup, chuť a schopnost rychle se učit novým věcem
• zkušenost s obchodem výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

• nadstandardní finanční ohodnocení - fixní plat + pohyblivá složka
• profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tematických školení a možnosti individuálního koučingu
• paletu firemních benefitů (stravenky zdarma, slevy na sportovní vyžití)
• podporu v budoucím kariérním růstu, možnost uplatnění v zahraničí
• zázemí a jistoty zavedené společnosti, která v loňském roce získala ocenění „Investors in People“
• týden dovolené navíc a sick-days
• práci na HPP, doba neurčitá
• nástup ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2135462  Datum zveřejnění: 11.6.2015