Operátor klientského centra – možnost zkráceného úvazku

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta - BANKU, hledáme kandidáty na pozici OPERÁTORA KLIENTSKÉHO CENTRA v oblasti finančních a úvěrových produktů.
Náplň práce:
• Řešit dotazy a požadavky stávajících klientů, nabídka vhodného produktu
• Poskytování informací o produktech společnosti a o podmínkách žádosti o úvěr
• Nabízení produktů klientům a potencionálním zákazníkům společnosti
• Příprava a sestavování konkrétní nabídky úvěru dle požadavků klienta
• Získávání podkladů k uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru
• Ověřování úplnosti a správnosti údajů a podkladů k úvěru získaných od klienta
• Aktualizace a ověřování dat

Profil kandidáta

• Velmi dobré vyjadřovací schopnosti a ochotu předávat informace
• Dobré prodejní dovednosti
• SŠ vzdělání s maturitou
• Uživatelskou znalost práce s PC
• Pozitivní orientaci na zákazníky
• Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

• Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny
• Perspektivní, zajímavou a motivující práci
• Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
• Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na volnočasové aktivity
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Příspěvek na dovolenou
• Příspěvky na osobní rozvoj
• Jazykové kurzy
• HPP, možnost zkráceného úvazku na 6 hodin denně

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2156841  Datum zveřejnění: 28.3.2018