Customer service specialist with the Hungarian language/ Ügyfélszolgálat magyar

Prague

Popis pozice

• Call support for Hungarian-speaking clients
• Help customers and solving client complications
• Registration of requirements, activities and calls to the information system
• Receiving service orders from customers
• Feedback contacting customers and validation procedures
• Work on full-time employment (Mon-Fri)
• Magyar kliensek telefonos ügyfélszolgálata
• Segítségnyújtás és a kliensek nehézségeinek telefonos intézése
• A kérelmek, az aktivitások és a hívások rendszerbe történő felvétele
• A kliensek megrendeléseinek felvétele
• A kliensek visszahívása és a megadott adatok helyességének ellenőrzése
• Teljes munkaidős állás (HÉ-PÉ)

Profil kandidáta

• Hungarian native
• English language intermediate level
• Czech language is not required
• Good communication skills
• Positive attitude to work
• Experience in customer service advantage (not required)
• Magyar anyanyelv
• Angol nyelv középhaladó fokon
• A cseh nyelvtudás nem szükséglet
• Kedvező fellépés
• Jó kommunikációs készség
• Pozitív hozzáállás a munkához
• Ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezőek előnyben (de nem feltétel)

Nabízíme

• Work in reputable international companies
• Good motivating salary
• Bonus payout
• 4 weeks vacation
• New modern working environment in Prague
• Courses and training with international accreditation
• Working in a young team
• Neves nemzetközi cégnél történő alkalmazás
• Jó bérezés
• A bér bónuszrésszel is kiegészül
• 4 hét szabadság
• Új, modern munkahely Prágában
• Iskolázások és nemzetközi érvényű kurzusok
• Fiatal kollégák

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2169950  Datum zveřejnění: 3.7.2015