SW Aplikační inženýr

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

• instalace a údržba softwaru CPM dle požadavků zákazníka
• správa softwarových produktů a podpora u zákazníka
• komunikace a aktivní spolupráce se zákazníky
• časové plánování průběhu projektu, plánování zdrojů
• odpovědnost za úplnost a správnost požadované dokumentace (FDS, zkušební specifikace a reporty)
• spolupráce v týmu a s Project Managerem

Profil kandidáta

• vhodné vzdělání, Bc./Ing. v oboru informatiky/automatizace je upřednostňováno
• relevantní praxe
• znalost anglického jazyka na úrovni B2
• znalost relačních databází (Oracle, MSSQL)
• praxe s tvorbou dotazů T-SQL
• znalost Linux/Unix na úrovni pokročilého Bash/Shell skriptu
• zkušenosti s ReportingServices, SAP BO, CrystalReports výhodou
• částečná znalost OOP jazyků (C #, Java)
• komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

• možnost profesního růstu
• zázemí silné mezinárodní společností
• vzdělávací a rozvojové kurzy
• práci na zajímavých zahraničních projektech
• aktivní využití anglického jazyka
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování formou stravenek
• mobilní telefon s možností soukromého využití
• notebook
• možnost práce v režimu home office
• bonusovy systém nad rámec základní měsíční mzdy
• cafeterii
• možnost dočasného firemního ubytování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 2172415  Datum zveřejnění: 7.7.2015