Senior účetní - 40-50 000 CZK

Praha

Popis pozice

  • Zadává a třídí faktury za nákup i prodej;
  • Zaúčtování pokladen Area Sales Managerů a jednotlivých středisek;
  • Zpracování a příprava podkladů pro DPH;
  • Archivaci dokladů;
  • Měsíční uzávěrky, kontroly účtů.

Profil kandidáta

  • Znalost českých účetních standardů, zkušenost na obdobné účetní pozici
  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office);
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Velkou výhodou znalost mezinárodních účetních standardů (ideálně IFRS)
  • Nástup co nejdříve, ideálně ihned

Nabízíme

  • Samostatnou, atraktivní a odpovědnou práci na plný pracovní úvazek;
  • Zázemí nadnárodní stabilní společnosti, pracoviště v centru Prahy (st. metra Vyšehrad);
  • Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností (nadstandardní);
  • Možnost individuálních jazykových kurzů a odborných školení, další benefity (stravenky, občerstvení na pracovišti, sportovní akce, teambuildingy);
  • Přátelský pracovní kolektiv.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Zavadilová
ID: 2177901  Datum zveřejnění: 10.7.2015