Konstruktér !

Okres Příbram

Popis pozice

Pro významného klienta, výrobní společnost zabývající se výrobou náhradních dílů pro automobilový průmysl, odlitků pro držáky, setrvačníků, rámů, ozubených kol, atd., hledáme vhodného kandidáta na pozici "KONSTRUKTÉR SE ZNALOSTÍ AJ/NJ "

Místo výkonu práce: Příbram

Nabízíme:
  • spolupráci ve společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • široký systém benefitů
  • možnost osobnostního růstu

Popis pracovní pozice:
  • zodpovědnost za technické vedení společnosti
  • vypracování návrhů a technických řešení strojů
  • vypracování kapacitních výpočtů strojů
  • tvorba výkresové dokumentace kusovníků, pneumatických a hydraulických schémat a dalších projektově orientovaných dokumentů
  • vypracování pevnostních, kinematických výpočtů a kapacitních výpočtů
  • dohled a konzultace při výrobě strojů včetně řešení odchylek a změn
  • řešení interních konstrukčních neshod
  • vedení týmu konstruktérů pracujících na projektu
  • příprava podkladů pro certifikaci výrobků
  • spolupráce s ostatními odděleními pracujícími na projektu (elektro-oddělení)

Profil ideálního kandidáta:
  • VŠ se strojním zaměřením
  • Znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni podmínkou!
  • znalost práce na PC, PDM a CAD na pokročilé úrovni
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let!!!!
  • analytické myšlení
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • časová flexibilita

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2183308  Datum zveřejnění: 15.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45000 - 60000 Kč/měsíc, dle zkušeností