Konzultant zákaznického centra O2 - průměrně 19.000,-

Okres Ostrava, Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

  • vyřizování požadavků zákazníků prostřednictvím příchozího telefonického kontaktu
  • poskytování informací o nabízených službách a produktech
  • aktivní nabídka a prodej služeb a produktů
  • administrativa spojená s vyřizováním požadavků zákazníků
  • práce s interními systémy

Profil kandidáta

  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • výhodou je praxe v zákaznickém servisu, obchodní činnosti nebo jiné obdobné pracovní pozici, není však podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ochota učit se novým věcem, novým technologiím

Nabízíme

  • jistota základní mzdy ve zkušební době, po zaškolení automatický růst
  • průměrný výdělek ve zkušební době (3 měsíce) 13.500 Kč
  • průměrný výdělek po zkušební době až 19.000 Kč
  • výše variabilní složky (provize) nemá horní hranici, záleží jen na Vás a Vašem pracovním nasazení
  • profesionální školící systém a péče o nováčky - trenér, guru pro nováčky
  • příležitosti k osobnímu i kariérovému rozvoji - získání zkušeností v komunikaci, prodeji a péči o zákazníka
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnání ve společnosti oceněnou titulem Zaměstnavatel roku 2014
  • možnost čerpání zvýhodněných zaměstnaneckých balíčků (neomezený tarif pro vás i vaše blízké za 250 Kč/ měsíčně)
  • 25 dní dovolené za rok
  • stravenky v hodnotě 75 Kč za každý den v práci (už v době školení)
  • možnost stravování v místě výkonu práce, jídelna

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2183985  Datum zveřejnění: 15.7.2015