Specialista mzdová účetní

Nošovice, Moravskoslezský kraj

Popis pozice

  • mzdová agenda pro cca 500 zaměstnanců
  • výpočet mezd, zdravotní a sociální pojištění, náhrady mzdy při dočasné pracovní neschopnosti, evidenční listy důchodového pojištění, pracovní úrazy, exekuce, roční zúčtování daně atd.
  • jednání s příslušnými úřady

Profil kandidáta

  • středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického zaměření
  • minimálně 2 roky praxe
  • zkušenosti se zpracováním mezd pro minimálně 50 zaměstnanců
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost MS Office
  • znalost systému SAP výhodou
  • výborná znalost mzdové problematiky a znalost příslušných zákonných úprav
  • systematičnost, pečlivost, samostatnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • motivující platové ohodnocení
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání
  • odborný a kariérní růst
  • další zajímavé benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2186818  Datum zveřejnění: 17.7.2015