Pracovník v hutích

Ostrava, Vratimovská 689/117, 719 00, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava

Popis pozice

V současné době hledáme vhodné uchazeč na pracovní pozice Hutník, Valcíř kovů, Koksař, Zedník šamotář, Jeřábník sk. A
Obsazujeme pracovní místa na provozech Koksovna, Aglomerace, Vysoké pece, Ocelárna, Válcovny a Údržba
Každá pracovní pozice má svá specifika a konkrétní požadavky u všech je něco společné:

Jde o pracovní pozice v rizikovém prostředí
Pracujeme v nepřetržitém režimu
Netolerujeme absence, vyžadujeme proaktivní přístup a výbornou pracovní morálku
Vzhledem k pracovnímu prostředí vyžadujeme výborný zdravotní stav
U každé pozice máme zpracovaný adaptační plán a se zaměstnanci aktivně v tomto směru pracujeme, vyžadujeme však chuť se zapracovat
Dáme šanci absolventům získat praxi a potřebná oprávnění, stejně tak uvítáme uchazeče s praxi

Profil kandidáta

Vyučen v hutním, strojním či stavebním oboru
Dle pozice uvítáme kvalifikační kurzy, především vazače břemen, jeřábník sk. A, popř. jeřábník sk. 0
Výbornou pracovní morálku
Výborný zdravotní stav
Akceptaci nepřetržitého pracovního režimu
Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • zázemí silné společnosti
  • stabilní pracovní zařazení
  • adekvátní platové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2201203  Datum zveřejnění: 29.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 27000 Kč/měsíc