Back office - sales admin s NJ

Okres Kutná Hora, Okres Chrudim

Popis pozice

Máte vystudovanou ekonomickou školu a chcete se chytit velké příležitosti? Vládnete komunikativní znalostí německého jazyka?

Pro našeho klienta, respektovanou společnost v České republice v oblasti stavebních materiálů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici "FAKTURANT/KA, SALES ADMINISTRÁTOR" Pojďte se stát součástí 23 - ti členného share servis centra - budete komunikovat s německými zákazníky a centrálou.

Vaše klíčové úkoly:

  • zpracování a příprava faktur
  • vytváření dobropisů a vrubopisů
  • zpracování smluv a dodacích listů
  • práce v interní databázi a administrativa
  • rozsah a charakter práce závislý na zkušenostech

Profil kandidáta

týmový hráč, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka
znalost práce s PC (jakýkoli účetní či jiný program, např. Helios, SAP, Navision apod.)

Nabízíme

Klient nabízí:

  • atraktivní mzdu dle zkušeností
  • smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné a přátelské prostředí
  • lokalita v okrese Chrudim

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2203503  Datum zveřejnění: 9.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 30000 Kč/měsíc