Operátor / - ka do výroby Písek !

Okres Písek

Popis pozice

Společnost zabývající se výrobou součástek pro automobilový průmysl přijme větší množství mužů a žen na pozici Operátor / operátorka výroby.

Práce vhodná pro muže i ženy, absolventy bez praxe, páry (možnost výběru směny).

Práce ve třísměnném až nepřetržitém provozu.

Místo výkonu práce: Písek

Nástup: srpen 2015

PŘEVOD DO KMENU SPOLEČNOST MOŽNÝ OD 3. MĚSÍCE
Popis pozice:
  • obsluha strojů a zařízení
  • odebírání dílů
  • obsluha svařovacích center
  • zakládání dílů do strojů

Požadujeme:
Chuť a ochotu pracovat
Spolehlivost a 100% docházku

Nabízíme:
  • základní mzda 13 610 Kč/měs. (po zapracování navýšení na 15 440,- Kč/měs.)
+ možnost povýšení na vedoucího pracovníka
+ příplatek za odpolední směnu min. 5 Kč/h
+ příplatek za noční směnu min. 15 Kč/h
+ příplatek za práci v nepřetržitém provozu 500 Kč/měs
+ odměny od mistra výroby (0-10% ze základní mzdy)
+ příplatek za práci přesčas v týdnu 25 %, o víkendu 50%
+ příplatek za práci o víkendu 10 % z průměru
+ dotovaná strava
+ pracovní oděv
+ jistota stabilního zaměstnání
+ příspěvek na dojíždění (nad 20 km jedna cesta)
+ mimořádné odměny

ZÁJEMCI MOHOU ZASÍLAT ŽIVOTOPIS na email: [email protected] nebo SE PŘIJÍT OSOBNĚ INFORMOVAT ČI ZAREGISTROVAT DO KANCELÁŘE MANPOWER (ŽIŽKOVA 182, PÍSEK - NAD HLAVNÍ POŠTOU) nebo na tel: 739 343 024.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 2213955  Datum zveřejnění: 7.8.2015