Operátoři ve výrobě - nástup možný dle domluvy - smlouva na dobu neurčitou

Okres Písek

Popis pozice

PRÁCE NA OBROBNĚ A SLÉVÁRNĚ

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

POŽADUJEME:
VĚK MIN 18 LET
PRACOVITOST
SPOLEHLIVOST
ZKUŠENOSTI VE VÝROBNÍM PODNIKU

3 SMĚNY

PO ZAPRACOVÁNÍ MOŽNOST BÝT KMENOVÝ ZAMĚSTNANEC NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR

NABÍZÍME:
• ZÁKLADNÍ MZDA 15.800,-
• PO 3 MĚSÍCÍCH NAVÝŠENÍ NA 17.200,-
• PO 6 MĚSÍCÍCH NAVÝŠENÍ NA 18.800,-
PŘÍPLATKY
• Odpolední směna
• Noční směna
• Příplatek za nepřetržitý provoz
• Příplatky za práci o víkendu (nad rámec ZP)
• Ztížené pracovní prostřední (hlučnost / prašnost) – dle výrobního úseku
• Svátek 100 %

OSTATNÍ BENEFITY
• Příspěvek na dopravu (Písecký mají zaplacenou permanentku na městskou, ostatní dojíždějící 4 Kč/km), na extra noční (1x měsíc taxík, pro ty, co nemají jiný spoj)
• Po zapracování (3 měsících) jednorázová odměna 2000,-
• 100 % docházka (bez nemoci) – 1000 Kč každé čtvrtletí
• Měsíční odměny od mistra výroby dle plnění
• Odměny pro dělnické pozice za zlepšovací návrhy ve výrobě
• 20 dní dovolené (+ 1 den dovolené navíc na každý odpracovaný rok – max. celkem 25 dní)
• Pracovní oblečení (pokud zaměstnanec skončí ve ZD je mu sražena částka za pracovní pomůcky i když vše vrátí cca 2.500,-)
• 2x ročně příspěvek na dovolenou (na letní a zimní) – určité procento ze mzdy
• Permanentky do Harmony zdarma (možná i na plavecký stadion)
• Zájezdy do Aquaparků, na koncerty, zábavních parků i pro rodinné příslušníky zdarma
• Jazykové kurzy i pro dělnické pozice
• Příspěvek na stravu (možnost stravování – i Japonská jídla, snídaně, obědy, večeře, svačiny) + bufet
• Přestávka 10 minut každé 2 hodiny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2215796  Datum zveřejnění: 10.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 24000 Kč/měsíc