Operátor/ka skladu 19.000 Kč

Praha

Popis pozice

S námi získáte dlouhodobou spolupráci za nadstandardních finančních podmínek i možnost karierního růstu. Našich zaměstnanců si vážíme a víme, že výsledky práce záleží na společné práci. Hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky do skladu s možným nástupem ihned. Práce není fyzicky náročná a praxe není nutná.

popis pozice:

  • vychystávání zboží, příprava zboží na expedici, manipulace se skladovým zbožím
  • štítkování, lepení, balení zboží, kontrola zakázek, další skladové práce
  • vykládky a nakládky kontejnerů

Profil kandidáta

  • spolehlivost, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • časovou flexibilitu, aktivní přístup k práci
  • zkušenost s prací ve skladu je výhodou

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení až 19.000 Kč/měsíc (fix + docházkový bonus při 100% docházce)
  • možnost ubytování
  • možnost stravování v zaměstnanecké jídelně

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Do předmětu emailu napište "skladový operátor Jirny"

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2226431  Datum zveřejnění: 2.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 106 - 106 Kč/hodina