Výzkumný pracovník - Válcování oceli

Okres Ostrava

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Řešení vědecko-výzkumných úkolů aplikovaného výzkumu především v oblasti válcování ocelových výrobků a tváření oceli za tepla
  • Spolupráce s provozními odborníky, zástupci investičního a obchodního oddělení a koordinace pracovních týmů
  • Publikace výsledků práce v odborných časopisech a na konferencích
  • Spolupráce s oddělením laboratoří a zkušeben při hodnocení zkušebních testů a navrhování zkušebních plánů
  • Příprava technických návrhů při zavádění nových technologií ve výrobě
  • Statistické zpracování a vyhodnocení provozních a zkušebních dat

POŽADAVKY:
  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (materiálové inženýrství, tváření kovů…), titul Ph.D. výhodou
  • Délka praxe na pododbné pracovní pozici minimálně 7 let
  • Praxe v oblasti válcování oceli podmínkou
  • Orientace v principech legování oceli a vlivu chemických prvků na výsledné vlastnosti hotového výrobku
  • Znalost zkušebních metod pro hodnocení konstrukčních a SBQ jakostí oceli
  • Základní znalost kalibrace, tváření, termomechanického válcování, ohřevu a tepelného zpracování oceli
  • Znalost zpracování databázových dat, statistického hodnocení dat a regresních modelů
  • ZnalOst anglického jazyka B2
  • Znalost MS Office
  • Znalost VBA, případně jiného programovacího jazyku výhodou
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Analytické schopnosti
  • Proaktivní přístup, orientace na výkon
  • Kreativita

Nabízíme

  • silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti
  • profesní vzdělávání
  • možnost kariérového růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 2226576  Datum zveřejnění: 18.8.2015