Vedoucí směny s Aj - automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti automotive hledáme kandidáty na pozici Vedoucí směny s AJ - automotive.

POPIS POZICE

Administrativně technická pozice

Organizace práce na montážních linkách
Zajišťování výroby dle plánu
Spolupráce s kvalitou, technology, údržbou a skladem
Vedení přímých a nepřímých podřízených
Reporting vedení
3 směnný provoz (ranní / odpolední / noční)

PROFIL KANDIDÁTA

Minimálně 2 letá zkušenost s vedením montážních či výrobních linek v automotive
Komunikativní angličtina, minimálně úroveň B1
Nutná znalsot práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Organizační schopnosti
Komunikativnost

NABÍZÍME

Stravenky
Dovolená 5 týdnů
Odborné i jazykové školení
Měsíční a roční bonusy
Další firemní benefity

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis v českém i anglickém jazyce.

Těšíme se na Vaše reakce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 2226886  Datum zveřejnění: 18.8.2015