Testovací řidič - Nástup ihned!

Milovice, Okres Mladá Boleslav

Popis pozice

  • Připravování, plánování a provádění validačních testů podle testovací specifikace
  • Především pak provádění analýzy během testovacích jízd a sbírání dat pro potřeby vývojového centra
  • Sběr dat pomocí různého druhu měřících nástrojů a přístrojů
  • Udržování vozového parku zkušebních vozidel
  • Řízení testovacích vozidel v běžném provozu a na uzavřené testovací ploše
  • Instalace testovacího vybavení na testovací ploše a připojování řídicích jednotek do vozidla a kontrola jejich funkčnosti

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru (min. SŠ)
  • Řidičský průkaz sk. B a minimálně 3 roky aktivní řidič
  • Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • Znalost MS Office
  • Ochota cestovat v rámci České Republiky a po Evropě dle potřeby
  • Zkušenosti s automobilovou technikou a elektronikou výhodou
  • Ochota pracovat na směny (ranní, odpolední) v Milovicích

Nabízíme

  • Plat až 30 000,- Kč
  • Práci ve stabilní společnosti a v mezinárodním týmu
  • Práci se špičkovými technologiemi v automobilovém průmyslu
  • Možnost vidět vyvinutý produkt v sériové výrobě vozů
  • Osobní a odborný rozvoj - speciální školení a jazykové kurzy
  • Program benefitů pro zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2228647  Datum zveřejnění: 19.8.2015