Obchodní analytik – nabídkář

Praha

Popis pozice

• podpora obchodní činnosti
• vytváření obchodních nabídek pro zákazníky
• provádění poptávek u subdodavatelských firem a jejich vyhodnocování
• příprava a zpracovávání cenových kalkulací zakázek

Profil kandidáta

• VŠ/SŠ vzdělání
• zkušenost s obchodní činností v oblasti IT
• zkušenost s vytvářením obchodních nabídek
• proaktivní a iniciativní přístup
• pozitivní a kreativní myšlení
• odolnost vůči stresu
• samostatnost i schopnost práce v týmu

Nabízíme

• práci v úspěšné a rozvíjející se ICT společnosti
• možnost profesního i osobního růstu
• tvořivou, náročnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
• školení na nové technologie
• finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
• firemní zaměstnanecké benefity:
o 3 dny sick days
o Cafeterie společnosti
o Stravenky v hodnotě 100 Kč
o Vitamínový program
o 1 den dovolené navíc za každý odpracovaný rok
o Podpora vzdělání a výuka angličtiny
• práci v příjemném týmu a moderním prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2235394  Datum zveřejnění: 29.9.2015