Specialista finální montáže

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

  • zajištění plynulého chodu výrobní linky
  • vytváření pracovních postupů a pracovních standardů, jejich kontrola a optimalizace
  • vedení svěřeného úseku výrobní sekce
  • diagnostikování a předvídání chyb, rizik a řešení provozních problémů
  • minimalizace rizik a kvalitativních chyb při výrobě
  • kontrola pracovní morálky, pracovního standardu, docházky a bezpečnosti práce svěřených zaměstnanců
  • zavádění nových modelů do výroby
  • reportování denních aktivit

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání s praxí (minimálně 3 roky)
  • zkušenost s vedením zaměstnanců výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobré technické znalosti, logické myšlení
  • ochota pracovat ve směnném provoze (ranní/noční/odpolední)
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičský průkaz „B"

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • velké množství firemních benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2235666  Datum zveřejnění: 25.8.2015