Skladnická pozice - Praha západ a okolí

Praha, Praha - východ, Praha - západ

Popis pozice

Hledáte stálé zaměstnání nebo brigádu u společnosti, která má na trhu dlouholetou tradici a dobré jméno? Pokud jste v současné době bez práce nebo hledáte změnu, obraťte se na nás.

Naše společnost Manpower zprostředkovává velké množství skladnických pozic různých úrovní v lokalitě Praha západ. Jestliže jste pracovitý, spolehlivý a směnný provoz pro Vás není překážkou, máte či nemáte praxi v oboru logistiky, jste naším člověkem. Během krátké doby společně nalezneme zajímavou pracovní nabídku, která bude odpovídat Vašim znalostem a zkušenostem.

Při osobním setkání na pobočce s Vámi probere naše konzultantka různé možnosti uplatnění. Naplánuje s Vámi také konkrétní termíny ukázek skladů a provozoven, které si budete moci osobně prohlédnout před samotným nástupem.

S námi získáte kvalitní práci včetně kvalitních pracovních podmínek.

Lokality: Hostice, Praha Ruzyně, Rudná u Prahy a další

Náplň práce:
  • pickování zboží, práce se skenerem
  • balení zboží, nakládka a vykládka zboží
  • obsluha NZV/VZV/retraku
  • další práce ve skladu dle pokynů nadřízeného.

Profil kandidáta

  • spolehlivost a pracovitost
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • praxe ve skladu či výrobě výhodou
  • VZV průkaz a práce se skenerem výhodou

Nabízíme

  • možnost práce na hlavní pracovní poměr, dohodu, zkrácené úvazky, brigády
  • jistotu pravidelného výdělku – průměrná mzda Kč 20.000 / měsíc
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • stravenky nebo příspěvky na závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní svozy autobusy

NÁSTUPY PROBÍHAJÍ NĚKOLIKRÁT DO MĚSÍCE!

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Přijďte k nám a uvidíte!

Telefon: 226 254 968

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2237148  Datum zveřejnění: 26.8.2015