Výkonný ředitel obchodní firmy – potravinářký průmysl – B2B

Středočeský kraj

Popis pozice

  • Roli výkonného manažera samostatného obchodní firmy (zodpovědnost za řízení organizační a obchodní agendy, ekonomicko-finanční management, vedení menšího týmu podřízených (zejména obchodníků).
  • obchodní strategii společnosti v ČR, rozvoj stávajících i nových zákazníků, marketingovou politiku
  • dohled nad logistickými aktivitami firmy
  • dosahování cílů a dalšího rozvoje společnosti

Profil kandidáta

  • Několikaletou praxi na pozici obchodního ředitele velké firmy v oblasti potravinářských surovin, nebo ředitele menší obchodní firmy v této oblasti
  • znalost marketingových principů, zkušenost s budováním zákaznické klientely, zkušenost s logistickými procesy
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • strategické myšlení, manažerské schopnosti, odolnost vůči stresu
  • přirozenou senioritu, silnou osobnost, proaktivitu
  • aktivní znalost anglického jazyka (ústní i písemná forma), znalost dalších cizích jazyků výhodou
  • občan České Republiky, nutné občanství EU a dobrá znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme

  • Platové ohodnocení plně odpovídající náročnosti pozice s výraznou variabilní složkou
  • Standardní manažerské benefity
  • Firemní automobil, notebook, mobil atd..

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 2238136  Datum zveřejnění: 27.8.2015