Field Sales Engineer

Česká republika

Popis pozice

• Propagaci a prodej sortimentu ze slinutého karbidu řezání kovů, nástroje a doplňkové produkty v rámci přiděleného regionu.
• Identifikovat, rozvíjet a sledování obchodních příležitostí u stávajících zákazníků, stejně jako nových obchodních příležitostí v příslušném segmentu trhu.
• Pro-aktivní přístup k prodeji
• Rozvíjet důkladné pochopení požadavků zákazníků.
• Pomoci zákazníkům při výběru vhodných nástrojů a výrobků.
• Udržovat a rozvíjet vztahy se zákazníky prostřednictvím pravidelných návštěv a další specifické propagační činnost. Příprava zákaznických akcí.
• Zajištění profesionálního zpracování poptávek, objednávek a reklamací.
• Aktualizace informací zákazníkům a dodavatelům v příslušných systémech.

Profil kandidáta

• VŠ se zaměřením na Mechanické inženýrství
• Zkušenosti v Engineering a technické znalosti a schopnosti
• Podnikatelského ducha
• Obecné znalosti z obchodní praxe a schopnost aplikovat je
• Výjimečné verbální a písemné komunikační dovednosti
• Mimořádné interpersonální dovednosti a schopnost komunikovat na různých úrovních
• Řidičský Průkaz - pozice vyžaduje cestování v rámci regionu
• Počítačové dovednosti (MS Office)
• Dobrá úroveň psané a mluvené angličtiny

Nabízíme

• Plný úvazek, pracovní smlouva
• Zázemí mezinárodní společnosti, předního světového výrobce
• Motivující plat, zaměstnanecké výhody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2238591  Datum zveřejnění: 8.10.2015