Telefonní poradce - průměrná mzda 23.000,- Kč

Praha

Popis pozice

Baví Vás telefonování a máte obchodního ducha?
Máte příjemný hlasový projev a rádi komunikujete s lidmi?
Pak hledáme právě Vás! Nabízíme příjemné platové ohodnocení v podobě fixního platu a neomezené bonusové složky. Příjemné pracovní prostředí, přičemž si sami můžete vybrat z více lokalit.

Co od Vás očekáváme?
V rámci školení Vás vše naučíme, ale pár drobností očekáváme:
  • uvítáme zkušenosti s prodejem, ale důležité je chtít
  • velmi dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • hlasový projev bez logopedických vad
  • dobrou znalost práce na PC

Co získáte?
Zaměstnanci jsou pro nás to nejdůležitější:
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • velmi dobré finanční ohodnocení
(základ 15.000,- Kč + bonusy za prodej až dalších 15.000,- Kč)
  • práci v moderním prostředí
  • možnost kariérního růstu v rámci celé společnosti
  • dobrá dopravní dostupnost
  • nápoje a občerstvení na pracovišti
(káva, čaj, voda a ovocné šťávy, dále pak občasné snídaně a svačiny)
  • stravenky
  • boxovací pytel a stolní fotbálek pro odreagování
  • zcela bezbariérové pracoviště

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2238802  Datum zveřejnění: 28.8.2015