Koordinátor agenturních zaměstnanců

Okres Rychnov nad Kněžnou

Popis pozice

Do našeho týmu v Kvasinách hledáme vhodného kandidát na pozici Koordinátora agenturních zaměstnanců:

  • koordinace přidělených zaměstnanců (cca 100 zaměstnanců)
  • zajištění obsazení směn dle požadavků zákazníka
  • spolupráce na náboru a přijímání zaměstnanců
  • reportovací a kontrolní činnost
  • dohled nad dodržováním předpisů BOZP a PO
  • spolupráce se mzdovým oddělením při příprave podkladů pro mzdy

Profil kandidáta

  • zkušenost s vedením zaměstnanců (min.1 rok) - "parťák", team leader, mistr atp...
  • organizační schopnosti
  • flexibilita
  • zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • přehled o fungování výroby v automobilovém průmyslu výhodou
  • znalost polského jazyka výhodou

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti
  • výkon práce v provozech ŠKODA AUTO - Kvasiny
  • variabilní složky mzdy dle počtu přidělených zaměstnanců až 8 000 Kč
  • notebook, mobil
  • stravenky
  • týden dovolené navíc + sick days
  • nástup ihned/dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2239073  Datum zveřejnění: 28.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc