Koordinátor agenturních zaměstnanců

Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou

Popis pozice

Do našeho týmu v Kvasinách hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátora agenturních zaměstnanců:

koordinace přidělených zaměstnanců (cca 100 zaměstnanců)
zajištění obsazení směn dle požadavků zákazníka
reportovací a kontrolní činnost
dohled nad dodržováním předpisů BOZP a PO
spolupráce se mzdovým oddělením při přípravě podkladů pro mzdy

Profil kandidáta

zázemí stabilní společnosti
výkon práce v provozech ŠKODA AUTO - Kvasiny
variabilní složky mzdy dle počtu přidělených zaměstnanců až 8 000 Kč
notebook, mobil
stravenky
týden dovolené navíc + sick days
nástup ihned/dohodou

Nabízíme

zkušenost s vedením zaměstnanců (min.1 rok) - "parťák", team leader, mistr atp...
organizační schopnosti
flexibilita
zodpovědnost
PC gramotnost
řidičský průkaz sk. B
přehled o fungování výroby v automobilovém průmyslu výhodou
znalost polského jazyka výhodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2239098  Datum zveřejnění: 15.8.2016