Pracovní příležitost v elektrovýrobě-Páječi

Brno-Slatina, Brno - město, Brno - venkov

Popis pozice

Pro našeho významného klienta Honeywell s.r.o., který dodává komponenty pro letectví, automobilový průmysl a je také výrobcem speciálních materiálů, které jsou využívány v telekomunikacích a elektronickém průmyslu, hledáme vhodné pracovníky na pozici PÁJEČ do Brna.

  • ruční osazování desek plošných spojů - dopajování desek plošných spojů
  • pájení mikropájkou
  • technická/manuální práce drobnějšího charakteru
  • oprava defektů, detekce falešných chyb
  • práce na oddělení elektro

Profil kandidáta

  • zkušenosti v oboru elektro nebo elektro vzdělání
  • zkušenosti s pájením výhodou nikoliv podmínkou
  • schopnost číst pracovní instrukce
  • manuální zručnost a preciznost
  • ochota pracovat ve 3-směnném provozu
  • dobrý zdravotní stav (zrak)

Nabízíme

  • práce na HPP
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zajímavé výkonnostní ohodnocení, při splnění všech předpokladů 1.200,- až 3.600,-Kč/měsíc
  • možnost stravování přímo ve společnosti (55% ze stravného je hrazeno zaměstnavatelem)
  • příplatky za odpolední, noční směny
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2240534  Datum zveřejnění: 1.9.2015