Elektroprojektant/EMC Expert

Praha

Popis pozice

  • projekční a konstrukční práce na elektrické výzbroji vozidel
  • tvorba technických konceptů
  • návrh funkčního schématu vozidla
  • sestavování logických funkcí vozidla
  • komunikace s partnerskými centry v zahraničí

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (technický směr v oboru elektrotechnickém podmínkou)
  • praxe v oboru 2 roky výhodou
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • ochotu neustále se vzdělávat, pečlivost, svědomitost
  • zájem o novinky v oblasti techniky daného oboru
  • základní znalosti o drážních vozidlech a jejich řídicích systémech jsou výhodou
  • schopnost týmové práce
  • zkušenost s EMC a znalost programu na kreslení el. schémat (ELCAD/COMOS) je výhodou

Nabízíme

  • stabilní zázemí jedné z největších mezinárodních společností
  • příležitost k seberealizaci, tvůrčí práci pro zahraniční zákazníky
  • odborné zaškolení a možnost dalšího odborného růstu, aktivní využití znalosti cizích jazyků
  • služební cesty do zahraničí
  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod
  • místo pracoviště Praha

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2241327  Datum zveřejnění: 2.9.2015