Obchodně-technický zástupce pro JMK

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte tah na branku? Jste komunikativní?
Bavíc Vás cestování a rádi budujete vztahy se zákazníky?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, jedničku na trhu v obalových materiálech, hledáme kandidáta/tku na pozici Obchodně-technický zástupce pro JMK.

Na co se můžete těšit?
  • Zaměření se na nové obchodní příležitosti ve svěřeném regionu v oblasti exportního balení.
  • Určení vlastního plánu prodeje jednotlivým zákazníkům na základě jeho potřeb, tržního podílu, profitability (ve spolupráci s nadřízeným).
  • Detailní příprava a vedení prodejního jednání (stanovení cen, podmínek,...).
  • Poskytování poradenského a informačního servisu zákazníkům.
  • Aktivní účast na marketingových akcích.
  • Získávání a zpracování relevantních informací o trhu, cenách a konkurenci.
  • Optimalizace tras za účelem možnosti strávení více času u zákazníka.
  • Budování silných vztahů se všemi pověřenými osobami u zákazníků, kteří mají rozhodovací pravomoci.

Co od Vás očekáváme?
  • SŠ vzdělání s technickým zaměřením.
  • Min. 2 roky praxe na obchodní pozici.
  • Znalost AJ na úrovni B1/B2
  • Komunikační a prezentační dovednosti, schopnost budování dlouhodobých vztahů se zákazníky.
  • Profesionální vystupování, schopnost argumentace a zvládání námitek.
  • Proaktivní přístup, flexibilita, samostatnost.
  • ŘP sk. B

A na co Vás nalákáme?
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Pravidelná produktová školení
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Home office, notebook, mob. telefon

ZAUJALA VÁS TATO POZICE?

V tom případě mi zašlete svůj životopis.
Těším se na Vaše odpovědi!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2245437  Datum zveřejnění: 6.11.2015