Obchodně – technický zástupce

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost působící v oblastí průmyslové automatizace a elektrotechniky , hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNĚ – TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro divizi – komponenty pro stroje, bezpečnost a motory

Požadujeme:
• SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
• min. 2 roky praxe v oblasti technického obchodu
• komunikativnost a ochota učit se novým věcem
• flexibilita, samostatnost
• aktivní, inovativní a profesionální přístup
• komunikativní znalost AJ (středně pokročilá)
• řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič

Profil kandidáta

Nabízíme

• práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
• služební notebook a mobilní telefon
• služební automobil i k soukromým účelům
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• roční bonusy
• příspěvek na vzdélávání, sport, penzijní připojištění
• bližší specifikace regionu: Praha, severní a východní Čechy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2245567  Datum zveřejnění: 20.11.2015