Manažer logistických procesů

Česká republika

Popis pozice

  • Vedení a řízení týmu dodavatelského řetězce s cíli: maximalizace úrovně služeb, minimalizaci logistických nákladů a zásob a urychlení fyzického toku od dodavatelů k zákazníků
  • Implementování LEAN procesy v rámci logistiky
  • Zajišťování všech činností dodavatelského řetězce na podporu zavedení nového projektu nebo technických změn
  • Školení týmů napříč závodem
  • Identifikování a vytváření příležitosti pro zlepšení
  • Udržování a aktualizování systému jakosti

Profil kandidáta

  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Zkušenost s dodavatelským řetězcem nebo s logistikou, zkušenost s metodou LEAN
  • Schopnost hledat nedostatky a sám je proaktivně řešit
  • Ideálně zkušenost z Automotive
  • Ochota pracovat v Humpolci

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení (v závislosti na zkušenostech)
  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Propracovaný systém školení (interní, externí)
  • Každodenní používání angličtiny
  • Zaměstnanecké benefity (zvýhodněné závodní stravování, 5. týden dovolené navíc, příspěvek zaměstnavatele k penzijnímu připojištění podle seniority, zaměstnanecké programy)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2247999  Datum zveřejnění: 11.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 45000 Kč/měsíc