Procesní inženýr pro nové produkty

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Procesního inženýra pro nové produkty.

Vašimi úkoly bude:
Vytváření a optimalizace výrobního konceptu.
Plánování výrobních procesů a výrobních technologií.
Specifikace a zajišťování vhodných výrobních zařízení.
Zodpovědnost za plnění cílů jakosti a FPY, zlepšování a optimalizace procesů.
Kapacitní plánování a plánování vytíženosti, plánování investic, atd.
Posuzování vyrobitelnosti výrobku a navrhování úprav designu.
Vyhotovení výrobní dokumentace pro náběh projektu.
Péče o aktuální data v systému SAP.
Tvorba a aktualizace procesní FMEA.
Koordinace výroby PV, PPAP vzorků.

Požadujeme:
SŠ/VŠ technického zaměření (strojní, řízení jakosti).
Praxe na obdobné pozici.
Pokročilá znalost AJ, znalost NJ výhodou.
Znalost práce na PC (MS Office, MS Projekt).
Technické myšlení.
Schopnost práce pod tlakem.
Schopnost učit se.
Dobré organizační schopnosti.

Nabízíme

zázemí a know–how mezinárodní skupiny
přístup k nejnovějším technologiím
příležitost pro rozvoj a kariérový růst
vzdělávací program (některé vzdělávací programy v zahraničí)
možnost cestování (zahraniční služební cesty)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění – dle délky zaměstnání ve firmě - maximální částka 1.400,- Kč/měsíc (po 1. roce zaměstnání)
dopravné 1-2 Kč/km cesta do práce (dle dojezdové vzdálenosti)
příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky (1000,-/3 roky)
příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek
práce přesčas – náhradní volno
CIM program (program zlepšovatelského hnutí, možnost získání odměny za zlepšovatelský návrh)
roční bonusy
program doporučení nového zaměstnance (finanční odměna)
příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč/na jedno dítě a rok

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 2257391  Datum zveřejnění: 22.9.2015