Obchodní zástupce se španělštinou

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici Obchodní zástupce se španělštinou a angličtinou.

POPIS POZICE

· Analýza tržního potenciálu a konkurenčního prostř., aktivní vyhledávání zákazníků
· Jednání s vysoce postavenými úředníky na zastupitelstvech
· Zpracování objednávek, příprava podkladů, sběr informací
· Zastupování společnosti při obchodně-technických jednáních, realizace obchod. případů
· Spolupráce s výrobci nástaveb a s ostatními odděleními ve společnosti
· Komunikace se španělsky mluvícími zeměmi, hlavně s latinskou Amerikou.

PROFIL KANDIDÁTA

· VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického směru
· Praxi v oblasti obchodu/komunikaci s klienty a zákazníky
· Zkušenost v jednání s vysoce postavenými státními úředníky velkou výhodou
· Komunikativní znalost španělského jazyka, angličtina alespoň na mírně pokročilé úrovni
· Aktivní přístup, ochotu učit se a neustále se rozvíjet
· Obchodního „ducha" a pokročilé vyjadřovací schopnosti

NABÍZÍME

· Možnost seberealizace a využití znalosti cizích jazyků
· Závodní stravování, týden dovolené navíc
· Příspěvek na penzijní připojištění
· Závodní preventivní péči
· Možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
· Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.

Máte-li o pozici zájem, neváhejte nám zaslat svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Těšíme se na Vaše reakce!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 2266663  Datum zveřejnění: 30.9.2015