Nadstandarně placený operátor výroby - Kolín Ovčáry

Ovčáry, Okres Kolín

Popis pozice

Máme pro Vás zajímavou nabídku.

Pro významnou mezinárodní a stabilní společnost působící v automobilovém průmyslu hledáme

vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

Náplní práce je obsluha montážní linky a manipulace s výrobky a materiálem.

Profil kandidáta

Pro tuto pozici přijmeme kandidáty se základním i vyšším vzděláním.

Požadujeme zručnost a flexibilitu. Praxi ve výrobě uvítáme, ale není podmínkou

Vzhledem k povaze práce je třeba fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Průměrná mzda po zapracování 26 300 Kč/měsíc

nástupní plat - základ : 18300 Kč/měsíc, po zkušební době 21 270 Kč/měsíc

bonusový systém za docházku - měsíčně 1650 Kč

bonusový systém za výkon - měsíčně 2610 Kč

Příplatky za práci v noci nebo o svátcích

závodní stravování - 50 % hrazené

5 týdnů dovolené

nadstandartní lékařská péče

pracovní oblečení, obuv

Možnost ubytování na ubytovně pro kandidáty z jiných regionů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Havránek
+420226257585
ID: 2283549  Datum zveřejnění: 9.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18300 - 26300 Kč/měsíc