Projektant elektro a MaR pro JE Dukovany - vhodné pro absolventy

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina

Popis pozice

  • Návrhy systémů na úrovni elektro (napájecí systémy, záskoky zdrojů, bateriová záloha) do 1000V, spotřeba do 5kW
  • Návrhy systémů na úrovni MaR
  • Návrhy systémů na úrovni slaboproud a komunikace - datové komunikace Ethernet, sériová komunikace RS 485
  • Tvorba projektové dokumentace na všech stupních
  • Podpora realizace - objednávky specifického mateiálu, v případě nutnosti účast na montáži, autorský dozor

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání elektro oboru
  • Min. 0,5 roku praxe projektování
  • Osvědčení Vyhl. 50/78, nejm. §5
  • Znalost MS Office, AutoCAD 2010 LT a vyšší
  • Zkušenosti se zpracováním elektro technické dokumentace
  • Základní znalost technické AJ
  • Znalost dokumentace dle Vyhl. č. 499/2006 Sb. - výýhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Další vzdělávání a osobní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění a další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2293051  Datum zveřejnění: 18.1.2016